KONST / Litografier / Färglitografi 12815221
nr 1281 5221
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Hamn. Signerad, numrerad 34/260. Motivet: 27x35 cm
Kondition: sprucket glas
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:47:24
10/10 17:06:44
100 kr
11/10 20:01:12
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson